Henkilöt

Kerigolf Ry:n hallitus 2019

Puheenjohtaja
Arto Lipsanen
arto.lipsanen@gmail.com
050 067 2885

Varapuheenjohtaja
Kenttätoimikunnan pj.
Pertti Vento
pertti.vento@suursaimaa.com
040 152 3544

Tiedotustoimikunnan pj.
Esa Juuti
esajuuti@hotmail.com
044 075 4426

Senioritoimikunnan pj.
Heikki Tynkkynen
heikki.tynkkynen@pvloy.fi
0500 151 164

Anneli Puustinen, hallituksen jäsen
puustinenanneli@gmail.com
044 057 0361

Timo Viro, hallituksen jäsen
timo.viro@gmail.com
045 277 1169

Junioritoimikunnan pj.
Jorma Viinanen, jäsen
040 865 8981

Naistoimikunnan pj.
Katja Turtiainen
pomppu.turtiainen@luukku.com
050 593 4111

Tuula Karjalainen, ladykapteeni
tuula.nyrhinen2@gmail.com
0400 763 392

Olli Laamanen, kapteeni
laamanen.olli@gmail.com
050 559 8289

 

Toiminnanjohtaja,
sihteeri ja rahastonhoitaja
Soili Pelkonen
soili.pelkonen@kerigolf.fi
050 562 3161

Yhteystiedot

Kerigolf
Torvelantie 67
58200 Kerimäki

 

Kartta ja ajo-ohjeet

Lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.