Henkilöt

Hallitus Ry

Puheenjohtaja
Eija Huttunen
eija.huttunen@fimnet.fi
050 373 4729

Varapuheenjohtaja
Kilpailu- ja tasoitustoimik. pj.
Olli Laamanen
laamanen.olli@gmail.com
050 559 8289

Nuoriso- ja koulutustoimikunta
Kimmo Malkki, puheenjohtaja
kimmo.malkki@ncc.fi
0500 460 012

Janne Pulkkinen, jäsen
salpalog@gmail.com
044 065 0946

Klubitoimikunta
Petri Venäläinen, jäsen
petri.venalainen@linnanlampo.com
040 720 0772

Mika Lipsanen, jäsen
mika.lipsanen@e-weber.fi
044 512 0768

Senioritoimikunnan pj.
Sinikka Viinanen
sinikka.viinanen@gmail.com
0400 172 126

Naistoimikunnan pj.
Katja Turtiainen
pomppu.turtiainen@luukku.com
050 593 4111

Tiedotustoimikunnan pj.
Hanna Juuti
juutihanna@gmail.com
050 527 2575

Kenttätoimikunnan pj.
Pertti Vento
pertti.vento@suursaimaa.com
040 152 3544

Toiminnanjohtaja ja sihteeri
Soili Pelkonen
soili.pelkonen@kerigolf.fi
050 562 3161

Kapteenit

Tuula Karjalainen
tuula.nyrhinen2@gmail.com
0400 763 392

Arto Lipsanen
arto.lipsanen@gmail.com
0500 672 885

Yhteystiedot

Kerigolf
Torvelantie 67
58200 Kerimäki

 

Kartta ja ajo-ohjeet

Lähetä viesti

Anna nimesi.
Kirjoita viestisi.